Програма 2019

Искаме да преживеем всеки един ден от фестивала колкото се може по-добре. Ще правим това в атмосфера на радост и доверие, в съсредоточаване и молитви, с концерти, срещи по групи и уъркшопи. Предвиждаме време за почивка и спорт.

Понеделник:(ден на пристигане)
1
8.00 ч. – Начало на срещата – амфитеатър
19.00 ч. – Вечеря
20.30 ч. –
Танцова школа „Тодорови“ – амфитеатър
около 22.00 ч. – Набожност (молитва в края на деня) – църква
23.30 ч. – Нощна тишина

Вторник: Бог призовава

7.45 ч. – Събуждане, сутрешен тоалет
8.30 ч. – Закуска
9.15 ч. – Формиране на общност, кратка развлекателна гимнастика, приветствие за Добър ден към Господа и приятелите – амфитеатър
9.45 ч. – Беседа – църква

Срещи по групи – на определените места
12.10 ч. – Подготовка за литургия, репетиране на песни – църква
12.30 ч. – Евхаристия – църква (о. Елко Терзийски)
13.30 ч. – Обяд, следобедна почивка
15.00-16.30 ч. – Уъркшопи – на определените места

17.30 ч. – Свидетелство
19.00 ч. – Вечеря
20.30 ч. – Концерт:
около 22.00 ч. – Набожност (молитва в края на деня) – църква
23.30 ч. – Нощна тишина

Сряда: Бог изненадва

7.45 ч. – Събуждане, сутрешен тоалет
8.30 ч. – Закуска
9.15 ч. – Формиране на общност, кратка развлекателна гимнастика, приветствие за Добър ден към Господа и приятелите – амфитеатър
9.45 ч. – Беседа – църква

Срещи по групи – на определените места

12.00 ч. – Набожност на покаяние

13.30 ч. – Обяд, следобедна почивка
15.00–16.30 ч. – Уъркшопи – на определените места

17.45 ч. – Подготовка за литургия, репетиране на песни – църква

18.00 ч. – Евхаристия – църква (о. Ярослав Фогъл )
19.00 ч. – Вечеря
20.30 ч. – Концерт: Шаломик

около 22.00 ч. – Набожност (молитва в края на деня) – църква
23.30 ч. – Нощна тишина

Четвъртък: Бог обича

7.45 ч. – Събуждане, сутрешен тоалет
8.30 ч. – Закуска
9.15 ч. – Формиране на общност, кратка развлекателна гимнастика, приветствие за Добър ден към Господа и приятелите – амфитеатър
9.45 ч. – Беседа – църква

Срещи по групи – на определените места
12.10 ч. – Подготовка за литургия, репетиране на песни – църква
12.30 ч. – Евхаристия – църква (о. Ивелин Генов)
13.30 ч. – Обяд, следобедна почивка
15.00-16.30 ч. – Уъркшопи – на определените места

    1. ч. – Свидетелство
      19.00 ч. – Вечеря
      20.30 ч. – Концерт: о. Кизу
      около 22.00 ч. – Набожност (молитва в края на деня) – църква
      23.30 ч. – Нощна тишина


Петък:
7.45 ч. – Събуждане, сутрешен тоалет
8.30 ч. – Закуска
9.15 ч. – Формиране на общност, кратка развлекателна гимнастика, приветствие за Добър ден към Господа и приятелите – амфитеатър

9.45 ч. – Подготовка за литургия, репетиране на песни – църква
10.00 ч. – Евхаристия (монс. Георги Йовчев) – църква

11.30 ч. – Беседа – църква

Срещи по групи – на определените места

13.30 ч. – Обяд, следобедна почивка
15.00–16.30 ч. – Уъркшопи – на определените места
17.00 ч. – Спортно приключение

19.00 ч. – Вечеря
20.30 ч. – Представяне на уъркшопите
около 22.00 ч. – Набожност (молитва в края на деня) – църква
23.30 ч. – Нощна тишина


Събота, 31 август
(ден на заминаване)

7.45 ч. – Събуждане, сутрешен тоалет
8.30 ч. – Закуска
9.00 ч. – Време за приготвяне на багажа и почистване на стаите и двора
9.45 ч. – Подготовка за евхаристична литургия, репетиране на песни – църква
10.00 ч. – Евхаристия – църква (o. Страхил Коваленов)