Програма 2017

Искаме да преживеем всеки един ден от фестивала колкото се може по-добре. Ще правим това в атмосфера на радост и доверие, в съсредоточаване и молитви, с концерти, срещи по групи и уъркшопи. Предвиждаме време за почивка и спорт.

Понеделник:(ден на пристигане)
18.00 ч. – Начало на срещата – амфитеатър
19.00 ч. – Вечеря
20.30 ч. – Танцова школа „Тодорови“ – амфитеатър

Концерт: Ансамбъл от Румъния
около 22.00 ч. – Набожност (молитва в края на деня) – църква
23.30 ч. – Нощна тишина

Вторник: Избрание

7.45 ч. – Събуждане, сутрешен тоалет
8.30 ч. – Закуска
9.15 ч. – Формиране на общност, кратка развлекателна гимнастика, приветствие за Добър ден към Господа и приятелите – амфитеатър
9.45 ч. – Беседа (Алина Петрова Василевич) – църква

– Срещи по групи – на определените места
12.10 ч. – Подготовка за литургия, репетиране на песни – църква
12.30 ч. – Евхаристия – църква
13.30 ч. – Обяд, следобедна почивка
15.00-16.30 ч. – Уъркшопи – на определените места

17.30 ч. – Беседа
19.00 ч. – Вечеря
20.00 ч. – Концерт: „Шаломик“ (Полша)
около 22.00 ч. – Набожност (молитва в края на деня) – църква
23.30 ч. – Нощна тишина

Сряда: Преображение

7.45 ч. – Събуждане, сутрешен тоалет
8.30 ч. – Закуска
9.15 ч. – Формиране на общност, кратка развлекателна гимнастика, приветствие за Добър ден към Господа и приятелите – амфитеатър
9.45 ч. – Беседа (o. Михал Шлахциак)– църква

– Срещи по групи – на определените места

12.00 ч. – Набожност на покаяние

13.30 ч. – Обяд, следобедна почивка
15.00–16.30 ч. – Уъркшопи – на определените места

17.45 ч. – Подготовка за литургия, репетиране на песни – църква

18.00 ч. – Евхаристия (о. Ярослав Фогъл) – църква
19.00 ч. – Вечеря
20.30 ч. – Шествие
23.30 ч. – Нощна тишина

Четвъртък: Страдание

7.45 ч. – Събуждане, сутрешен тоалет
8.30 ч. – Закуска
9.15 ч. – Формиране на общност, кратка развлекателна гимнастика, приветствие за Добър ден към Господа и приятелите – амфитеатър

9.45 ч. – Подготовка за литургия, репетиране на песни – църква
10.00 ч. – Евхаристия (монс. Георги Йовчев) – църква

11.30ч. – Беседа (Светлана Велкова) – църква

– Срещи по групи – на определените места

13.30 ч. – Обяд, следобедна почивка
15.00–16.30 ч. – Уъркшопи – на определените места
17.00 ч. Спортно приключение

19.00 ч. – Вечеря
20.30 ч. – Да славим Господа заедно – амфитеатър
21.30 ч. – филм

23.30 ч. – Нощна тишина


Петък: Пътя

9.15 ч. – Формиране на общност, кратка развлекателна гимнастика, приветствие за Добър ден към Господа и приятелите – амфитеатър
9.45 ч. – Беседа (Иво Драганов) – църква

– Срещи по групи – на определените места
12.10 ч. – Подготовка за литургия, репетиране на песни – църква
12.30 ч. – Евхаристия (о. Румен Станев) – църква
13.30 ч. – Обяд, следобедна почивка
15.30-17.00 ч. – Уъркшопи – на определените места

19.00 ч. – Вечеря
20.30 ч. – Представяне на уъркшопите
около 22.00 ч. – Набожност (молитва в края на деня) – църква
23.30 ч. – Нощна тишина

Събота, 2 септември 2017г.
(ден на заминаване)

7.45 ч. – Събуждане, сутрешен тоалет
8.30 ч. – Закуска
9.00 ч. – Време за приготвяне на багажа и почистване на стаите и двора
9.45 ч. – Подготовка за евхаристична литургия, репетиране на песни – църква
10.00 ч. – Евхаристия – църква